EN | DE

Bezpłatna rolka kalki termoransferowej

Bezpłatna rolka kalki termotransferowej już na Ciebie czeka! Po co przepłacać i kupować coś, co nie będzie zoptymalizowane pod potrzeby Twojego biznesu? Przed złożeniem większego zamówienia zamów darmową rolkę kalki termotransferowej i sprawdź, jak to działa w praktyce.

U

Sprawdź

Zobacz lub zapytaj naszego eksperta i sprawdź, jakiego rodzaju kalki TTR potrzebujesz w swojej firmie.

R

Zamów

Użyj prostego formularza i zamów całkowicie bezpłatnie swoją pierwszą rolkę kalki termotransferowej w Ribbon TTR.

Testuj

Testuj do woli i sprawdź osobiście wyjątkową jakość oferowanych produktów i rozwiązań w Ribbon TTR.

Zamów kalkę termotransferową

Skorzystaj z poniższego formularza, aby szybko i sprawnie złożyć swoje zamówienie na taśmę transferową doskonałej jakości, która odmieni oblicze Twojej firmy.

O kalkach termotransferowych wiemy wszystko!

Często zadawane pytania

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOBREJ JAKOŚCI KALKĘ TERMOTRANSFEROWĄ?

Kalki termotransferowe przydadzą się w wielu branżach i miejscach pracy, takich jak sklepy odzieżowe, hale produkcyjne, magazyny czy hurtownie. Są idealne do znakowania odzieży, leków i produktów spożywczych. Kalki z oferty Ribbon TTR są doskonałej jakości, a przez to gwarantują wyraźny druk, szybkie drukowanie i nie niszczą głowic drukarek.

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ KALKI TERMOTRANSFEROWE W RIBBON TTR?

Jako specjaliści zajmujący się kalkami termotransferowymi marka należąca do grupy Lagraf Partners może zagwarantować stałe i terminowe dostawy, wysoką jakość produktów w niskiej cenie oraz partnerskie warunki współpracy.

JAK ZAMÓWIĆ BEZPŁATNĄ ROLKĘ KALKI TERMOTRANSFEROWEJ?

Chcesz przetestować kalkę termotransferową ze sklepu Ribbon TTR? Możesz to zrobić całkowicie bezpłatnie. Wystarczy, że zamówisz swoją pierwszą rolkę! Aby to zrobić skorzystaj z formularza online na naszej stronie, zadzwoń do nas, napisz wiadomość e-mail lub odwiedź nas w naszym biurze.

ILE CZASU ZAJMUJE DOSTAWA KALEK TERMOTRANSFEROWYCH?

Nasze produkty dostępne są od ręki. Niezależnie czy zamawiasz bezpłatną rolkę taśmy, czy cały zestaw, Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w czasie nie dłuższym niż 48 godzin. Ten czas oczekiwania może się skrócić przy kolejnym zamówieniu.

© 2020 Ribbon TTR - Taśmy termotransferowe Wrocław | Polityka prywatności | Sklep internetowy