Kontakt

Chcesz złożyć zamówienie lub zadać pytanie na temat naszej pracy i naszych produktów? Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści są do Twoich usług.

Zadzwoń do nas

+48 728 739 000

Napisz do nas

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 8:00-16:00

Siedziba firmy

ul. Dziuplińska 2
55-220 Miłoszyce
Wrocław

Napisz do nas

Zaznacz wyrażenie zgody

Często zadawane pytania

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOBREJ JAKOŚCI KALKĘ TERMOTRANSFEROWĄ?

Kalki termotransferowe przydadzą się w wielu branżach i miejscach pracy, takich jak sklepy odzieżowe, hale produkcyjne, magazyny czy hurtownie. Są idealne do znakowania odzieży, leków i produktów spożywczych. Kalki z oferty Ribbon TTR są doskonałej jakości, a przez to gwarantują wyraźny druk, szybkie drukowanie i nie niszczą głowic drukarek.

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ KALKI TERMOTRANSFEROWE W RIBBON TTR?

Jako specjaliści zajmujący się kalkami termotransferowymi marka należąca do grupy Lagraf Partners może zagwarantować stałe i terminowe dostawy, wysoką jakość produktów w niskiej cenie oraz partnerskie warunki współpracy.

JAK ZAMÓWIĆ BEZPŁATNĄ ROLKĘ KALKI TERMOTRANSFEROWEJ?

Chcesz przetestować kalkę termotransferową ze sklepu Ribbon TTR? Możesz to zrobić całkowicie bezpłatnie. Wystarczy, że zamówisz swoją pierwszą rolkę! Aby to zrobić skorzystaj z formularza online na naszej stronie, zadzwoń do nas, napisz wiadomość e-mail lub odwiedź nas w naszym biurze.

ILE CZASU ZAJMUJE DOSTAWA KALEK TERMOTRANSFEROWYCH?

Nasze produkty dostępne są od ręki. Niezależnie czy zamawiasz bezpłatną rolkę taśmy, czy cały zestaw, Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w czasie nie dłuższym niż 48 godzin. Ten czas oczekiwania może się skrócić przy kolejnym zamówieniu.

© 2020 Ribbon TTR - Taśmy termotransferowe Wrocław | Polityka prywatności | Sklep internetowy